PREMIJER LIGA: Siti bez problema, Totenhem strepeo (VIDEO)

Pored derbija Liverpula i Čelsija, večeras su se u 22. kolu Premijer lige igrala još dva meča.

Mančester Siti je lako pobedio Barnli sa 3:1. Nastavili su tradicionalno dobar niz protiv ovog rivala.

Siti je protiv gosta poveo u 16. minutu. Za 1:0 je strelac Hulijan Alvarez. Argentinac je u 22. minutu duplirao prednost.

Siti je u drugom delu poveo 3:0. Rodri je odmah u 46. minutu reagovao na dodavanje Fodena.

Do kraja meča, gost je postigao počasni gol preko Dahila. Siti za sada ima 5 bodova manje od Liverpula. Barnli je u zoni ispadanja.

Totenhemu je bilo teže u Londonu. Pobedili su Brentford 3:2.

Brentfordu je gol Rasmusena iz 13. minuta poništen zbog ofsajda. Pčelice su dva minuta nakon toga ipak povele preko Nila Mopeja. Snašao se nakon odbitka. Poništen je i drugi gol na meču. Rišarlisonu zbog faula.

U drugom poluvremenu su Pevci potpuno preokrenuli. Udogi i Džonson u dva minuta donose 2:1 domaćinu. Potom je na 3:1 povisio Rišarlison. Brentford se nije dao i smanjio preko Ajvana Tonija u 67. minutu.

To je bilo sve od Pčelica i Pevaca. Totenhem je na 4. poziciji a Brentford pri zoni ispadanja od koje ga deli 4 boda.

PROŠLO JE SKORO 20 GODINA: Kada je Nadal u neobičnom meču savladao Federera (FOTO)

Španski teniser Rafael Nadal još uvek se nije povukao iz tenisa. Njegov nekada veliki rival uz Đokovića Rodžer Federer jeste. Španac...