Prekinut meč Crvene zvezde zbog udarca koji je dobio Spajić! (VIDEO)

Pripremna utakmica između Crvene zvezde i Boteva iz Vrace na Kipru prekinuta je pri rezultatu 2-1 u 70. minutu utakmice!

Iz Crvene zvezde su odlučili da se povuku sa terena zbog udarca koji je Uroš Spajić zadobio od strane fudbalera bugarskog tima Dioga Barbose, kada je kulminirao sukob koji je tinjao ranije tokom utakmice. To je na kraju dovelo do opšteg sukoba.

U trenutku prekida poslednje pripremne utakmice crveno-beli su vodili sa 2-1.

Šerif Endiaje je novim golom doneo prednost u 8. minutu, kada mu nije bilo teško da smesti loptu u gol posle nespretne reakcije protivničkih igrača nakon centaršuta Šljivića sa desne strane.

Rezultat je poravnao je upravo Barbosa u 37. minutu preciznim šutem posle dodavanja Budinova.

Endiaje je drugim svojim golom vratio prednost srpskom timu u 43. minutu, kada je bio na ivici ofsajda posle ubačene lopte sa polovine terena.

Švjontek u finalu turnira u Madridu

Teniserka iz Poljske Iga Švjontek plasirala se u finale Mastersa u Madridu. Ona je slavila ubedljivo sa 6:1, 6:3...