PL: Foden het-trikom vodi Siti do prvog mesta (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Brentoford 1:3 u poslednjem meču 23. kola Premijer lige i to posle preokreta.

Poveli su domaći u 21. minutu preko Mupeja i kada se mislilo da će sa tim golom prednosti otići na odmor, Siti je izjednačio preko Fodena.

U nastavku do preokreta je sa još dva gola engleskog reprezentativca. Prvo je u 53. minutu zatresao mrežu na asistenciju De Brujnea, a u 70. minutut na asistenciju Halanda.

Siti sada ima dva boda manje od Liverpula, ali i utakmicu manje. Brentford je na 15. mestu sa 22 vboda tri više od zone ispadanja.

BUDUĆNOST SE ŽALILA NA SUĐENJE PROTIV PARTIZANA: Izdvojili “13 očiglednih grešaka” (VIDEO)

Košarkaši Budućnosti poraženi su u prvoj utakmici polufinala ABA lige od Partizana u Beogradu. Večeras su povodom ovog duela izdali...