SERIJA A: Jure Ligu šampiona, Fiorentina raspucana (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Frozinone 5:1 u 24. kolu Serije A. Današnjim gostima izmakao je bod protiv Milana zahvaljujući Luki Joviću. Sada su pružili znatno slabiju partiju.

Domaćin iz Firence je već nakon 20. minuta imao dva gola prednosti.

Vodeći pogodak postigao je Andrea Beloti u 16. minutu.

Potom je Ikone posle asistencije duplirao prednost u 19. minutu. Do poluvremena je Viola vodila 3:0.

Martinez Kvarta se upisao u 43. minutu. Niko Gonzales povisio je na 4:0 u 53. minutu. Gosti su smanjili na 4:1 pogotkom Macitelija u 66. minutu. Fiorentinu nije to poremetilo, postigli su peti gol.

Antonjin Barak za 5:1 u 85. minutu. Na kraju, Fiorentina je deo nekolicine timova koji svako ima šansu da bude bar na 4. mestu i izbori Ligu šampiona. Frozinone ima pet poena više od zone ispadanja.

Nedović pred Megu: ” Očekuje nas jako težak posao”

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju Megu u prvom meču polufinalne serije ABA lige. Svoja očekivanja pred taj meč, izneo je košarkaš crveno-belih Nemanja Nedović. -Mega nas...