SERIJA A: Milan minimalnim rezultatom pobedio Napoli

U okviru 24. kola Serije A fudbaleri Milana su na svom terenu savladali Napoli rezultatom 1:0.

Strelac pobedonosnog i jedinog bola bio je Teo Ernandez i to u 25. minutu utakmice. Leao je fenomenalno pronašao rupu između linija odbrane Napolija, poslao loptu ka Ernandezu, a Francuz je primirio loptu pogledao golmana i rutinski ga savladao. Vredno pomena je prilika Napolija u desetom minutu, kad je Đovani Simeone šutirao pored gola. Mogao je i Milan da duplira vođstvo samo tri minuta posle vodećeg gola, ali je tada šut Leaa odbranio golman Napolija.

U nadoknadi vremena desila se jedna sporna situacija kada je jedan od igrača Milana igrao rukom u kaznenom prostoru, ali je na kraju posle konsultovanja VAR-a odlučeno da nema penala.

Nakon ovog kola Milan je treći sa 52 boda, dok je Napoli deveti sa 35.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...