SUPERLIGA: Kragujevčani bolji u okršaju imenjaka, TSC nosi sva tri boda sa gostovanja najprijatnijem iznenađenju (VIDEO)

Danas su odigrane dve utakmice 20. kola Superlige Srbije, odnosno prvog kola nakon nastavka prvenstva.

U duelu dva Radnička Kragujevčani su na svom “Čaka Dači” savladali Nišlije sa 3-2.

Na poluvremenu je domaćin vodio golom Vajdi Sahlija već u sedmom minutu, ali su prava uzbuđenja usledila u drugom delu.

Milutin Vidosavljević je već nakon dva minuta igre u nastavku duplirao prednost, a Sahli je svom učinku pridodao i asistenciju. Već u 59. minutu Vidosavljević svojim drugim golom donosi velikih 3-0.

Ipak, Nišlije se nisu predale. Nigerijac Dele je u 73. minutu smanjo na 3-1, a Stefan Cvetković doneo uzbudljivu završnicu golom u 85. minutu, ali se to ipak ispostavilo kao konačan rezultat.

Kragujevčani su osmi na tabeli sa 26 bodova, dok su Nišlije pretposlednje sa samo 17 bodova.

TSC je nastavio da blista na gostovanjima, pošto je sa 2-0 savladao najprijatnije iznenađenje ovogodišnjeg prvenstva IMT.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, a strelci su bili Pantović u 70. i Sos sa penala u 83. minutu.

TSC je treći na tabeli, odmah iza večitih rivala, sa 40 osvojenih bodova, dok je IMT na 11. poziciji sa 21 bodom.

MITROVIĆ SE VRATIO NA TEREN: Srbin imao sukob sa navijačima velikog rivala (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala su u polufinalu Kupa Kralja Saudijske Arabije pobedili pre dva dana Al Itihad. Slavili su sa 2:1. Vodili...