Đere nakon velike borbe bolji od Čilića!

Na turniru u Buenos Airesu, srpski teniser Laslo Đere je savladao Marina Čilića rezultatom 6:4, 3:6, 0:6.

Igrali su bez šanse za brejk do desetog gema prvog seta ovog ponedeljka u Buenos Ajresu. Hrvat je tada stigao do tri vezane brejk, odnosno set lopte i iskoristio treću.

Kod rezultata 2:2 u drugom setu naš teniser je stigao do prvog brejka od starta meča prve runde i nakon toga je sve išlo u njegovu korist.

On je dobio deset od narednih jedanaest gemova protiv šampiona US opena iz 2014. godine i autoritativno upisao ime među učesnike osmine finala na turniru Serije 250.

Bila je to prva pobeda Đerea nad 35-godišnjakom iz Međugorja.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...