LŠ: PSŽ rutinski, Lacio sa prednošću putuje u Minhen! (VIDEO)

Večeras se nastavilo takmičenje sa preostala dva susreta osmine finala Lige šampiona.

Lacio je slavio protiv Bajerna minimalnim rezultatom na Olimpiku. PSŽ nije imao problema protiv Sosijedada na Parku prinčeva 2:0.

Prva poluvremena protekla su bez golova. U Rimu je Bajern imao posed na svojoj strani. Lacio jedan šut u okvir gola naspram nijednog Bavaraca.

PSŽ je takođe držao posed. Obe ekipe su za 45 minuta uputile po 4 udarca na gol, a PSŽ jedan u ovir. Sosijedad nijedan.

Parižani su postigli prvi gol na ova dva susreta večeras. Poveli su pogotkom Mbapea u 58. minutu.

U prestonici Italije krenulo je loše po Bavarce. Prvo je isključen Dajo Upamekano u 67. minutu. Dva minuta kansije Lacio je poveo preko Ćira Imobilea koji je potom realizovao penal.

Vremenski slično, PSŽ je poveo 2:0 protiv Baskijaca. Upisao se mladi Barcola (21) u 71. minutu. Tim rezultatima završili su se večerašnji mečevi. Osmina finala LŠ nastavlja se sledeće nedelje sa preostala četiri duela.

DOLAZE U BEOGRAD: PAO oslabljen u naredne dve utakmice?

Košarkaši Panatinaikosa izjednačili su na 1-1 u plej-of seriji Evrolige protiv Makabija. Serija se sada seli na dve utakmice...