Milan rutinski protiv Rena, Benfika iz penala po pobede, Benfika slavila protiv Tuluza!

U terminu od 21 sat odigrane su četiri preostale prve utakmice plej-ofa za plasman u osminu finala UEFA Lige Evrope.

Milan je savladao Ren rezultaom 3:0.

Italijanski klub je kontrolisao situaciju u prvom poluvremenu, a gol je postigao u 32. minutu. Loftus-Čik je  zatresao mrežu udarcem glavom sa 11 metara, za 1:0.

Samo što je počelo drugo poluvreme, prednost je duplirana.

Igrao se 48. minut kada je Teo Ernandez izveo korner sa desne strane, Kjer je bio najbolji u skoku i tukao glavom, iskusni golman Mandanda je odlično odbranio, ali je “otpadak” pokupio Loftus-Čik, samo se poklonio i još jednom pogodio željeno mesto, za 2:0.

U 53. minutu je već bilo 3:0, Ernandez glavom presekao ispucavanje Mandande, izigrali odbranu Rena, a na kraju se Leao našao u zicer poziciji, koju je, naravno, pretvorio u pogodak.

Srpski napadač Luka Jović je celu utakmicu presedeo na klupi Milana.

OSTALI REZULTATI:

Benfika-Tuluz 2:1.

Lans-Frajburg 0:0

Braga-Karabah 2:4

Murinjo izdvojio tri kandidata za trofej na Evropskom prvenstvu

Bivši trener Rome, Žoze Murinjo dao je prognozu ko bi mogao da osvojio trofej na Evropskom prvenstvu u fudbalu. Murinjo,...