Mitrović golom u nadoknadi doneo preokret Al Hilalu (VIDEO)

U meču osmine finala azijske Lige šampiona, fudbaleri Al Hilala savladali su iranski Sepahan rezultatom 3:1.

Aleksandar Mitrović je u nadoknadi vremena postigao gol za preokret svog tima. Glavom je u svom stilu, majstorski, doneo 2:1 i rastužio “domaće” na neutralnom terenu u Maleziji.

Sepahan je vodio od 37. minuta kada je Rezaejan pogodio za 1:0.

Od početka do kraja su se Iranci branili i čekali kontre, ali su primili gol u 57. minutu kada je Malkom izjednačio na 1:1.

Al Hilal je napadao, sa Mitrovićem i Sergej Milinković-Savićem u postavi, a onda je srpski napadač u nadoknadi doneo preokret.

Tada je Sepahan potpuno pao, a u sedmom minutu je i Al Hamdan postigao gol za konačan i ubedljiv trijumf Al Hilala.

Sepahan je vodio od 37. minuta kada je Rezaejan pogodio za 1:0. Od početka do kraja su se Iranci branili i čekali kontre, ali su primili gol u 57. minutu kada je Malkom izjednačio na 1:1. Al Hilal je napadao, sa Mitrovićem i Sergej Milinković-Savićem u postavi, a onda je srpski napadač u nadoknadi doneo preokret. Tada je Sepahan potpuno pao, a u sedmom minutu je i Al Hamdan postigao gol za konačan i ubedljiv trijumf Al Hilala.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...