ATP BUENOS AJRES: Lajović bez polufinala!

Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u polufinale ATP turnira Buenos Ajresa.

Od Lajovića je u dva seta bolji biodomaći igrač Fakudno Dijaz Akosta koji je za nastup na turniru dobio specijalnu pozivnicu.

Argentinac, koji je na 87. mestu na ATP listi, je slavio za sat i 20 minuta, a pobedu je upisao rezultatom 6:4, 6:3.

Dijaz Akosta je u prvom setu, uz brejk poveo 3:0 i brejk prednosti je čuvao sve do devetog gema kada je Lajović uspeo da vrati brejk.

Argentinac je ipak već u narednom gemu da napravi novi brejk i osvoji set.

Lajović je u drugom setu imao priliku da dođe do brejka u trećem gemu, a kada njemu nije pošlo za rukom da izbori prednost učinio je to Dijaz Akosta u šestom gemu za vođstvo 4:2. Na kraju to je bilo dovoljno za pobedu.

Pari Sen Žermen najavio utakmicu uz srpsku pesmu, ali im nije donela sreću (VIDEO)

Nedavno se Zlatan Ibrahimović ponovo pojavio na festivalu "San Remo" uz srpksu muziku, ali on vodi poreklo sa ovih...