ATP BUENOS AJRES: Lajović bez polufinala!

Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u polufinale ATP turnira Buenos Ajresa.

Od Lajovića je u dva seta bolji biodomaći igrač Fakudno Dijaz Akosta koji je za nastup na turniru dobio specijalnu pozivnicu.

Argentinac, koji je na 87. mestu na ATP listi, je slavio za sat i 20 minuta, a pobedu je upisao rezultatom 6:4, 6:3.

Dijaz Akosta je u prvom setu, uz brejk poveo 3:0 i brejk prednosti je čuvao sve do devetog gema kada je Lajović uspeo da vrati brejk.

Argentinac je ipak već u narednom gemu da napravi novi brejk i osvoji set.

Lajović je u drugom setu imao priliku da dođe do brejka u trećem gemu, a kada njemu nije pošlo za rukom da izbori prednost učinio je to Dijaz Akosta u šestom gemu za vođstvo 4:2. Na kraju to je bilo dovoljno za pobedu.

Obradović pred Budućnost: Trener crno-belih ima molbu za navijače

Košarkaši Partizana sutra na svom parketu dočekuju Budućnost u "Beogradskoj areni" u okviru prvog meča polufinala ABA lige.  Tokom...