Inter nastavio da gazi ka tituli (VIDEO)

Fudbaleri Intera, lidera aktuelnog prvenstva Serije A, ubedljivo su na Đuzepe Meaci savladali Salernitanu sa 4-0, u utakmici 25. kola.

Na taj način je tim Simone Inzagija nastavio da sigurno korača ka novom skudetu, pošto sada sa 63 bodova beži deset, odnosno 11 bodova svojim najvećim rivalima – Juventusu i Milanu, koji zauzimaju drugu i treću poziciju.

Potpuno suprotno, tim iz Salerna će se teško sačuvati ispadanja ove sezone pošto je poslednji na tabeli sa samo 13 bodova.

Već na poluvremenu je domaćin vodio sa 3-0. U roku od samo dva minuta bilo je 2-0, golovima Markusa Tirama i Lautara Martineza u 17. i 19. minutu. U oba navrata se u ulozi asistenta našao Karlos Augusto.

Denzel Damfris je u 40. minutu poviso na 3-0, da bi Marko Arnautović u poslednjem minutu regularnog dela utakmice postavio konačan rezultat.