NASTAVLJA POTERU ZA RONALDOM: Nova dva gola Mitrovića! (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Raed sa 3-1 u 20. kolu Premijer lige Saudijske Arabije.

Svoj golgeterski niz nastavio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, koji je postigao oba gola u prvom poluvremenu.

On je prvo bio precizan već u trećem minutu, kada je iz neposredne blizine zakucao loptu u mrežu nakon prodora Mikela po levoj strani.

Drugi put je pogodio sa penala u 29. minutu, kada je bio siguran egzekutor, poslavši loptu na suprotnu stranu u odnosu na onu ka kojoj je krenuo golman.

Na 3-0 povisio je Kalidu Kulibali u 52. minutu, a utešni gol za goste postigao je Amir Sajud u šestom minutu zaustavnog vremena.

Ovo su srpskom reprezentativcu bili 18. i 19. gol u prvenstvu, pa tako sada zaostaje dva gola za Kristijanom Ronaldom, koji je lider u ovom aspektu.

Međutim, na timskom planu je Mitrovićev klub uspešniji, pošto je AL Hilal lider na tabeli sa 56 bodova, sedam više od Al Nasra.

KK PARTIZAN SPREMA VELIKI POVRATAK!? Miljenik navijača se vraća u crno-beli tabor?

Pre nekoliko dana predsednik Partizana Ostoja Mijailović rekao je kako se uveliko radi na pojačanjima i kako bi moglo...