BEZ POBEDNIKA: Milan i Atalanta odigrali nerešeno

U okviru 26. kola Serije A fudbaleri Milana i Atalante odigrali su nerešeno, a rezultat je bio 1:1.

Milan je odlično ušao u meč pa je do prednosti došao već u trećem minutu igre. Leao je imao sjajan solo prodor po levoj strani opalio odličan udarac i matirao golmana gostiju. Mogla je Atalanta da izjednači posle deset minuta, ali je veliku šansu propustio Emil Holm. Milan je tokom celog prvog dela bio bolji rival, a za svoje promašaje i neiskorišćene šanse kazna je stigla u finišu prvog poluvremena.

Olivije Žiru bio je neoprezan i u 42. minutu, pa je sudija Danijele Orsato dosudio penal za Atalantu. Siguran realizator bio je Kupmajners za 1:1, što je bio i konačan rezultat ovog meča. Napadao je Milan u drugom delu, međutim nije došao do pobede, Atalanta je uspela da se odbrani i dođe do boda.

Milan je posle ovog remija na trećem mestu, dok je Atalanta na mestu broj pet.

Poraz Međedovića na startu Madrida!

Srpski teniser Hamad Međedović nije uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Madridu. On je poražen od...