Donedavni fudbaler Partizana golom i asistencijom doneo preokret (VIDEO)

Kvinsi Menig je posle dosta kontroverzi napustio Partizan ove zime. Već je viđen bio u Konjasporu, ali je klub odustao u poslednjem trenutku, iako se krilni fudbaler već pozdravio sa saigračima u Srbiji.

Ipak, u finišu prelaznog roka je otišao u Tursku, ali u Sivaspor. I to se ispostavilo izgleda kao pogodak ovog kluba u prelaznom roku.

Holandski fudbaler je golom i asistencijom direktno doneo preokret na domaćem terenu u pobedi nad Pendiksporom sa 4-1.

Gokčan Kaja je pogodio u 16. minutu za vođstvo gostiju, ali je onda na scenu stupio donedavni fudbaler crno-belih.

On je prvo u 26. minutu poravnao rezultat, sigurnom realizacijom polukontre, da bi u 58. minutu precizno centrirao Osmanšpaši, koji je doneo preokret.

Do kraja su Manaj u 69. i Kojta u petom minutu zaustavnog vremena postavili konačan rezultat i pobedu pretvorili u ubedljivu.

Sivaspor je šesti na tabeli sa 37 osvojenih bodova, daleko ispred Konje – za koju je prvobitno Menig trebalo da potpiše – koja je tek na 18. poziciji sa 28 bodova.