NASTAVLJA DA TRESE MREŽE: Bivši napadač Zvezde predvodi tim do titule (VIDEO)

Bivši fudbaler Crvene zvezde Ohi Omoidžuanfo postigao je gol u pobedi svog Bronbija na gostovanju Odenseu u utakmici 19. kola danske Superlige.

Norveški napadač nigerisjkog porekla bio je precizan u 8. minutu za 2-0, samo dva minuta nakon što je Suzuki doneo prednost. Ohi je po prijemu sebi driblingom stvorio prostor i precizno poslao loptu u dalji ugao gola.

Ovo je bio Ohijev sedmi gol u sezoni, a drugi uzastopni, pošto je bio precizan i protiv Mitjilanda u prethodnom kolu.

Ohi je svojevremeno došao u Zvezdu kao slobodan igrač, u trenutku kada je bio među najboljim strelcima Evrope, ali klub nije računao na njega nakon šest meseci staža, iako je sve dobro krenulo. Brondbiju je kasnije prodat za nešto preko milion evra.

Bronbi je na putu ka osvajanju titule, pošto je lider na tabeli sa 40 bodova, jednim više od Mitjilanda i četiri od Kopenhagena.

Luka Dončić povređen: Nije dobro..

Najbolji košarkaš Dalasa Luka Dončić na konferenciji za medije rekao je da je igrao povređen meč protiv Klipersa, koji...