ATP AKAPULKO: Kecmanović bolji od Švarcmana

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala turnira u Akapulku.

On je pobedio 117. igrača sveta Argentinca Dijega Švarcmana sa 4:6, 6:3, 6:1, a meč je trajao dva sata i 14 minuta. Švarcman je bolje počeo meč, poveo je 3:1 i 4:2, a Kecmanović je uspeo da vrati brejk i izjednači na 4:4. Argentinac je zatim osvojio dva uzastopna gema i poveo u meču. Brejkom u petom gemu drugog seta Švarcman je poveo 3:2, ali je nakon toga Kecmanović zaigrao dosta bolje, osvojio je četiri uzastopna gema i izjednačio na 1:1 u setovima. Kecmanović je bio siguran u trećem setu, u kome je protivniku prepustio jedan gem i posle pete meč lopte se plasirao u osminu finala.

Njegov naredni protivnik biće pobednik duela nemačkih tenisera Aleksandra Zvereva i Danijela Altmajera.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...