NIŠTA OD PODVIGA: Srbija u poslednjim minutima ostala bez A divizije Lige nacija!

Ženska fudbalska selekcija Srbije izgubila je revanš meč od Islanda 2:1 za plasman u elintnu grupu ekipa u Ligi nacija. Naš tim je na ovom gostovanju takođe prvi poveo, ali im je u završnici pala koncentracija. U Beogradu je pre četiri dana bilo 1:1.

Utakmica nije mogla bolje da počne po naš tim. Srbija je povela već u 6. minutu pogotkom Alegre Poljak. Uposlila ju je Jelena Čanković.

Tokom ostatka prvog dela, Islanđanke su imale veći posed lopte. Naše su triput šutirale i sva tri puta u okvir. Otuda i jedan gol. Koji je bio dovoljan da naša reprezentacija ode na odmor sa prednošću.

Rival je i u drugom poluvremenu nastavio sa pritiskom a Srbija odolevala. Sve do 74. minuta kada je domaćin poravnao. Kao i u Srbiji, upisala se Johansdotir. Ona je potom asistirala za Nilsdotir u 86. minutu i potpuni preokret.

Izabranice Dragiše Zečevića nisu uspele da izbore bar produžetak.

Teško mu pao poraz: Majk Džejms u suzama (VIDEO)

Jednom od najboljih košarkaša Evrope, Majku Džejmsu teško je pao poraz od Fenerbahčea u četvrtfinalnoj seriji Evrolige. Majk je postigao...