PORAZ U POSLEDNJEM MINUTU: Bregar imao poruku posle Crne Gore

Rukometašice Srbije izgubile su duel kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Crnogorke su se bolje snašle i slavile 31:30. Naše devojke imale su priliku da u poslednjem minutu bar izbore remi, ali su izgubile loptu.

Odigrale mnogo bolje drugo nego prvo poluvreme. Nakon duela, oglasio se selektor Uroš Bregar:

Odigrali smo kvalitetan meč, naročito u drugom poluvremenu. Izvući ćemo sve dobre i pozitivne elemente igre i pokušati da se fokusiramo na ono što smo dobro radili. Takođe, iskoristićemo ova tri dana da radimo na problemima u odbrani sa kojima smo se danas susreli, da to ispravimo već u nedelju u Podgorici. Ne idemo tamo sa belom zastavom, idemo da pobedimo!, rekao je on prenosi RSS.

Naredni duel dve selekcije je u nedelju od 18 časova. Srbija u kvalifikacijama ima i pobedu nad Bugarskom uz remi protiv Turske.

NBA: Indijana posle drame do vođstva u seriji (VIDEO)

Košarkaši Indijane došli su do vođstva u serijei protiv Milvokija, pošto su posle produžetka slavili 121:118. Gosti su uspeli da...