POBESNEO: Rubljov diskvalifikovan (VIDEO)

Ruski teniser Andrej Rubljov nije se plasirao u finale ATP 500 turnira u Dubaiju, nakon što je diskvalifikovan u završnici odlučujućeg seta!

On je u duelu sa zemljakom koji nastupa pod zastavom Kazahstana Aleksanderom Bublikom dobio prvi set u tajbrejku, a drugi izgubio na isti način.

Kada se približavao isti epilog i u odlučujućem setu, odnosno kada je trebalo da usledi servis Rubljova za tajbrejk, iznerviran jer nije dosuđen aut pri udarcu Biblika u poslednjem poenu gema, izgubio je kontrolu i vikao na linijskog sudiju približivši mu se veoma blizu.

Kasnije mu je prišao supervizor i saopštio da je diskvalifikovan. Nije pomoglo ni to što je Bublik želeo da se meč završi na terenu.

U finale se nije plasirao ni njegov sunarodnik Danil Medvedev, pošto je sa 2:0 u setovima poražen od Francuza Uga Umbera.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...