U SVOM STILU: Pavkov na debiju doneo Čukaričkom pobedu u završnici (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Napredak na Banovom brdu sa 2-1 u 23. kolu Superlige.

Pobedu je svom novom timu na debiju doneo Milan Pavkov pogotkom u 89. minutu. On je posle centaršuta Nemanje Milojevića, sina Zvezdinog trenera Vladana, glavom pokupio loptu i smestio je u gol.

Prethodno je iskusni Nebojša Bastajić doneo prednost gostima kada je već isteklo predviđeno zaustavno vreme prvog poluvremena, prethodno sebi izgradivši poziciju za šut.

Međutim, samo tri minuta bilo je potrebno domaćinu za izjednačenje nakon povratka na teren. Mladi Igor Miladinović je na isti način kao i Pavkov kasnije – glavom, poravnao rezultat posle centaršuta Stevanovića sa desne strane.

Čukarički je četvrti na tabeli sa 38 bodova, osam manje od trećeplasiranog TSC-a i tri više od kragujevačkog Radničkog koji je mesto iza. Napredak je deseti sa 28 osvojenih bodova.