PL: Aston Vila slavila u završnici nakon goleade, Liverpulov minimalac u 9. minutu nadoknade! (VIDEO)

Danas je odigran najveći broj utakmica 27. kola Premijer lige, čak osam.

Čelsi je remizirao na gostovanju Brentfordu, gde je bilo 2-2.

Vodili su Plavci na poluvremenu golom Nikolasa Džeksona u 35. minutu, ali je usledio preokret golovima Rasmusena u 50. i Vise u 69. minutu, da bi konačan rezultat postavio Disasi u 83. minutu.

Vest Hem je savladao Everton na Gudisonu sa 3-1, a svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu.

Beto je doneo prednost domaćim fudbalerima u 56. minutu, ali je samo šest minuta kasnije Kurt Zuma doneo izjednačenje i najavio preokret. On je ipak stigao tek u nadoknadi, golovima Součeka u prvom minutu zaustavnog vremena i Alvareza četiri minuta kasnije.

Fulam je bio ubedljiv na svom Krejven Kotidžu, savladavši sa 3-0 Brajton.

U prvom poluvremenu su pogađali Vilson u 21. i Rodrigo Muniz u 32. minutu, dok je u drugom delu bo precizan Traore u zaustavnom vremenu.

Njukasl je takođe kao domaćin slavio sa 3-0, a nije se dobro proveo Vulverhempton.

Isak u 14. i Gordon u 33. minutu bili su precizni u prvom poluvremenu, a Livramento je konačan rezultat postavio u drugom minutu nadoknade.

Liverpul je slavio minimalnim rezultatom 1-0 na gostovanju Notingem Forestu, i to pogotkom Darvina Nunjeza u devetom minutu zaustavnog vremena, čime se održao na prvom mestu.

Totenhem je na svom stadionu sa 3-1 bio bolji od Kristal Palasa, a sva četiri gola postignuta su u drugom delu utakmice.

Eze je doneo prednost gostima u 59. minutu, ali je potom viđen veliki preokret zahvaljujući golovima Vernera u 77, Romera u 80. i Sona u 88. minutu.

Aston Vila nastavlja sa pobedama, iako je malo falilo da ostanu bez dva boda u Lutonu, gde je slavila sa 3-2.

Vodio je četvrtoplasirani tim sa tabele na poluvremenu sa 2-0, posle golova Votkinsa u 24. i 38. minutu.

Međutim, usledilo je izjednačenje u roku od samo šest minuta posle golova Čonga u 66. i Morisa u 72. minutu.

Lukas Dinje se ipak našao u ulozi spasioca u 89. minutu i doneo treću uzastopnu pobedu timu sa Vila Parka.

IZNENAĐENJE U MADRIDU: Holanđanin izbacio nekada 4. tenisera sveta!

Danski teniser Helger Rune završio je učešće na mastersu u Madridu. Nakon nešto više od dva sata, izgubio je sa...