SL: Vojvodina “prosula” dva gola prednosti u Ivanjici (VIDEO)

Fudbaleri Javora i Vojvodine odigrali su u Ivanjici nerešeno 2:2 (0:1) u utakmici 23. kola Superlige Srbije.

Novosađani su imale dva gola viška, ali to im nije bilo dovoljno za trijumf. Precizni za goste bili su Kaleb Zadi Seri u 33. minutu i Andrija Radulović u 55. minutu. Seri je postigao evrogol, jedan od najlepših u sezoni.

Golove za domaći tim postigli su Radivoj Bosić u 65. minutu i Lazar Micić u 73. minutu.

U narednom kolu ekipa Javora gostuje IMT-u, dok Vojvodina na svom stadionu dočekuje fudbalere Voždovca.

Posle remija Vojvodina je napredovala jednu poziciju i sada je na 7. mestu na tabeli sa 31 bodom, dok je Javor sada na 13. poziciji sa 22 boda.