Arsenal bez milosti u Šefildu, pet različitih strelaca i autogol (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su Šefild Junajted u gostima sa čak 6-0 u utakmici 27. kola Premijer lige.

Već na poluvremenu je “pukla petarda”, a do 15. minuta su Tobdžije već imale prednost od 3-0, posle golova Edegarda u 9, autogola Bogla u 13. i Martinelija dva minuta kasnije.

Kai Haverc je u 25. minutu povisio na 4-0, a Deklan Rajs “bacio petardu” u 39. minutu, kada je na semaforu pisalo 5-0.

Tačku je stavio Ben Vajt u 58. minutu, kada je postigao jedini gol u drugom poluvremenu i bio peti različiti strelac u svom timu na ovoj utakmici.

Arsenal tako održava korak sa vodećim dvojcem Liverpul-Mančester Siti, pošto sa 61 bodom zaostaje tek dva boda za liderom, a jedan za Građanima.

Šefild Junajted je poslednji na tabeli sa 13 bodova, koliko ima i Barnli na mestu ispred, i teško će se sačuvati ispadanja.

KK PARTIZAN SPREMA VELIKI POVRATAK!? Miljenik navijača se vraća u crno-beli tabor?

Pre nekoliko dana predsednik Partizana Ostoja Mijailović rekao je kako se uveliko radi na pojačanjima i kako bi moglo...