LŠ: Bajern ubedljivo savladao Lacio, PSŽ bolji od Sosijedada (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna i Lacija, kao i Real Sosijedada i PSŽ igrali su večeras revanš utakmice osmine finala Lige šampiona. U narednu rundu takmičenja prošli su Bajern iz Minhena i PSŽ.

Lacio je u Minhen stigao sa golom prednosti, bilo je 1:0, međutim gigant iz Minhena ja na svom terenu savladao tim iz Rima rezultatom 3:0. Dva puta u strelce se upisao Hari Kejn u 38. i 66. minutu i jednom Miler u nadokadni prvog poluvremena. Domaćin je tako nadoknadio minus od 0:1 iz Rima i palsirao se među osam najboljih.

U drugoj utakmici PSŽ je i u revanš meču savladao Real Sosijedad na gostovanju rezultatom 2:1 i plasirao se u četvrtfinale. Heroj tima iz Pariza bio he najbolji igrač tog tima Kilijan Mbape sa dva pogotka u 15. i 55. minutu. Počasni gol za Sosijedad postigao je Morino u 90. minutu.

SERIJA A: Uspavanka na derbiju u Torinu i podela bodova (VIDEO)

Fudbaleri Milana i Juventusa igrali su bez golova u derbi susretu 34. kola Serije A. Borba za titulu je...