LŠ: Lajpcig igrao, navijača Reala zviždali, Real prošao dalje! (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida prošli su u 1/4 finale Lige šampiona pošto su posle 2:1 ukupnim rezultatom prošli Lajpcig. U Madridiu je meč završen nerešeno 1:1.

Od starta meča Lajpcig je bio bolji tim. Ređali su dobre prilike i čudo je kako nemački tim nije došao do gola. Na golu je briljirao golman Reala Lunjin.

Igra Reala je bila toliko loša da su navijači zvižducima ispratili igrače na poluvremenu.

U nastavku se nastavilo u istom stilu, ali Real ne bi bio to što jeste da iz loše nije stigao do prvog gola.

Belingem je sjajno uposlio Vinisijusa koji je matirao Šlagera za vođstvo u 65.minutu.

U nastavku se očekivalo da će Lajpcig psihički pasti, ali ni to se nije desilo i dolaze do izjednačenja samo 3 minuta kasnije, a strelac je Orban.

Do kraja meča Lajpcig je nastavio da pravi probleme Realu i bila je velika strepnja na Bernabeuu da će meč otići u produžetke, ali na kraju je “KRaljevski klub” uspo da prođe u 8 najboljih.

Vildoza: Srećan sam što se vraćam u Beograd

Bivši igrač Crvene zvezde, Luka Vildoza trenutno nastupa za grlki Panatainaikos, ali ga samo lepa sećanja vezuju za crveno-beli...