NBA LIGA: Sjajni Micić nedovoljan, Bogdan i Jović jednocifreni u porazima

U noći između utorka i srede odigrano je još osam utakmica osim duela Denver-Finiks.

Šarlot je poražen protiv Orlanda 101:89.

Ekipe naizmenično vodile tokom prvog poluvremena. Od sredine treće četvrtine, Orlando preuzeo inicijativu i slavio.

Predvodio ih je Paolo Bankero sa 22 poena. Hornetsima nije bila dovoljna ni partija Vasilija Micića od 21 poena, 5 skokova i 4 asistencija. U smanjenoj rotaciji sa osam igrača, Aleksej Pokuševski nije dobio priliku.

Majami je pobedio Detroit 118:110.

Pistonsi samo na početku utakmice i drugog poluvremena imali minimalnu prednost.

Aktuelni vicešampion lige održavao višak u ostalom delu susreta. Briljirao je Džimi Batler sa 26 poena. Nikola Jović imao je 8 koševa, 4 skoka i 2 asistencije. U ekipi Pistonsa Čejd Kaningem ubacio je 22 koša.

Atlanta je napravila Brejk u Njujorku 116:100.

Niksima nisu ni dozvolili da povedu na utakmici. Iako su bili u egalu na trenutak pred kraj treće deonice.

Ostalo je bila samo jedna ekipa na terenu i Hoksi lako rešili susret. Predvodio ih je Džejlen Džonson sa 26 poena. Bogdan Bogdanović za 30 minuta igre nijednom nije šutnuo za 2. Imao je 5 poena, skok i 4 asistencije.

U timu Njujorka Donte Di Vinćenco je bio lider sa 21 košem.

Rezultati:

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...