PREKINUO NIZ AKTUELNOM ŠAMPIONU: Durent blistao u drami, Jokić sa dabl dablom bez pobede (VIDEO)

Košarkaši Denvera poraženi su od Finiksa nakon produžetka 117:107.

Prekinuli su niz od šest trijumfa. U ovom meču nisu uopšte blistali.

Sansi su od sredine druge deonice preuzeli kontrolu nad utakmicom. Na početku drugog poluvremena imali najveći plus od 17 poena. Nagetsi su to potom stigli. Serijom 12:0 u finišu imali +3 u poslednjem minutu.

Ali je Durent pogodio trojku za produžetak. U dodatnih pet minuta, poentirali su samo Jokić i Porter Junior što je dovelo do neuspeha. Marej je predvodio poraženi tim sa 28 koševa. Srbin je imao 25 poena, 16 skokova i 5 asistencija.

U timu Sansa Durent je upisao 35 koševa.

Bolonja kiksnula u borbi za Ligu šampiona, Salemakers neverovatnim golom spasao bod (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje remizirali su na svom terenu protiv Udinezea, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1. Tako je ovogodišnja senzacija...