IMT prekinuo seriju poraza: Sjajan gol Lukovića!

U meču 24. kola Super lige Srbije, fudbaleri IMT savladali su Javor iz Ivanjice rezultatom 2:1.

Igrao se 40. minut kada je bivši fudbaler Partizana Aleksandar Lutovac postigao vodeći pogodak za IMT. Luković je centrirao po zemlji sa desne strane, štoper Javora Kopitović loše reagovao i namestio Lutovcu zicer, kome nije bilo teško da iz peterca pogodi praznu mrežu Ivanjičana.

Javor je zaigrao bolje u drugom poluvremenu i to se ekipi trenera Radovana Ćurčića isplatilo nakon 15 minuta. Gojković je centrirao iz slobodnog udarca sa leve strane, štoper IMT-a Lambulić loše reagovao, pogodio kolegu iz suparničkog tima Đorđa Skoka, a defanzivac Ivanjičanina glavom postigao gol za izjednačenje.

Prelomni trenutak na utakmici dogodio se u 80. minutu. Napadač „traktorista“ Miloš Luković borio se za loptu sa štoperom Javora Dukureom, ona se odbila do Miloševog prezimenjaka i saigrača Luke, a ovaj fantastičnim udarcem sa distance postigao gol za pobedu.

STAMENIĆ POSLE PEHARA: Čeka nas sjajna proslava, da pobedimo sve utakmice do kraja sezone

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 35. titulu prvaka Srbije. Crveno-beli su savladali TSC, a Partizan je poražen od Vojvodine nakon...