LE: De Rosijeva Roma je sila, Liverpul pregazio Spartu, Bajer se spasio u nadoknadi (VIDEO)

Odigrana su tri meča u terminu od 18.45 časova u okviru 1/8 finala Lige Evrope.

U derbiju u Rimu, Roma je deklasirala Brajton 4:0.

Dibala i Lukaku su postigli golove u prvom poluvremenu, da bi Manćini i Kristante u drugom delu doneli ubedljivu pobedu pred revanš.

U Pragu, Liverpul je sa 1:5 pobedio Spartu. Mekalister sa penala i Nunjez dva puta su na poluvrmenu doneli 0:3 za goste. U nastavku su Dijaz i Soboslai postigli još dva gola. Za Spartu “strelac” je bio igrač Liverpula Bredli.

U Azerbejdžanu, Karabag je bio na ivici da je Bajeru iz Leverkuzena nanese prvi poraz u sezoni pošto su vodili 2:0 na poluvremenu.

Nemački tim je smanjio u 70. minutu, da bi u drugom minutu nadoknade preko Šika izvojevali 2:2 pred revanš u Nemačkoj.

WTA MADRID: Olga nije uspela da se plasira u 3.kolo

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u treće kolo mastersa u Madridu, pošto je poražena od...