LE: Poraz Vest Hema, pobeda Milana (VIDEO)

Završene su i preostale četiri utakmice prvih duela osmine finala Lige Evrope.

Milan je na San Siru savladao prašku Slaviju sa 4-2.

Većina golova postignuto je u prvom poluvremenu. Olivije Žiru je doneo prednost domaćinu u 34. minutu, ali je David Dodera ekspresno izjednačio.

Međutim, isto tako su Rosoneri došli do dva gola prednosti u samoj završnici poluvremena golovima Raindersa i Loftus-Čika. Konačan rezultat je jedinim golom u drugom delu postavio Ivan Šranc.

Vest Hem je poražen na gostovanju Frajburgu minimalnim rezultatom 1-0.

Odlučujući gol u tvrdoj utakmici postavio je Mihael Gregorihu 81. minutu utakmice.

Najubedljiviji bio je Marselj, koji je na Velodromu demolirao Viljareal sa 4-0.

Veretu je doveo domaće do prednosti u 23. minutu, a Moskera autogolom duplirao prednost pet minuta kasnije.

Zatim je na scenu stupio Pjer Emerik Obamejang i sa dva gola nije ostavio gotovo nikakve šanse protivniku u revanšu. Gabonac je prvo u 42. minut realizovao penal za 3-0, a potom jedinim pogotkom u drugom delu postavio konačan rezultat u 59. minutu.

Bez pobednika protekla je jedino utakmica između Benfike i Rendžersa u Lisabonu, koja je završena rezultatom 2-2.

Gosti su poveli već u sedmom minutu preko Toma Lorensa, a izjednačio je Anhel Di Marija u drugom minutu zaustavnog vremena prvog dela.

Delovalo je da neće biti vremena za promenu rezultata do odlaska na odmor, ali su Ostrvljani uspeli da povrate prednost preko Sterlinga i vodili na poluvremenu.

Ipak, u 67. minutu Konor Goldson je neopreznom reakcijom postavio konačan rezultat autogolom.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...