Kalinić bez dlake na jeziku o sudiji Lotermozeru: Rekao mi da neće svirati faulove na meni! (VIDEO)

U 27. kolu Evrolige Barselona je slavila 78:88 protiv Valensije u gostima posle sjajnog drugog poluvremena.

Posle meča, Nikola Kalinić je dao izjavu o kojoj će se sigurno dosta pričati.

Naime, on je oštro napao sudiju Roberta Lotermozera iz Nemačke.

Rekao sam i njemu i reći ću sad javno. Mislim da je neprimereno da mi kaže da ako budem pričao sa njim, on neće svirati faulove na meni. To je protiv svih pravila. Ne znam jel ljut nešto na mene od prethodnih mečeva, ali je neverovatno da sudija mi to kaže. Igrači treba da budu zvezde u košarci, i dokle god sudije razmišljaju na ovaj način to će biti problem, rekao je Kalinić.

Kalinić je odigrao skoro 33 minuta na ovom meču, postigao je 13 poena. Zanimljivo je da je jedan faul sviran na njemu i da nije šutnu nijedan penal. Čitava ekipa Barselone je šutnula 6 slobodnih bacanja.