Mitrović polovičan sa penala u novoj pobedi Al Hilala

Fudbaleri Al Hilala nastavili su da nižu pobede u Premijer ligi Saudijske Arabije.

Ovog puta su slavili na gostovanju Al Rijadu, koji je savladan sa 3-1.

Niz golova nastavio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, koji se bori za titulu najboljeg strelca prvenstva sa Kristijanom Ronaldom.

On je bio precizan sa penala u 3. minutu zaustavnog vremena, čime je postavio i konačan rezutat. Prethodno je u osmom minutu nadoknade prvog poluvremena propustio priliku da na isti način uveća svoj bilans golova, pa je tada ostalo 0-0.

Prvi do vođstva je potom došao domaćin, golom Alija Al Bulaija u 52. minutu, da bi u 66. minutu izjednačio Ruben Neveš takođe sa penala.

U 75. minutu preokret je doneo Mičel, a ovom prilikom je Neveš upisao i asistenciju.

Sergej Milinković-Savić na terenu je bio od 59. minuta, kada je zamenio Salmana Al Faraja.

Al Hilal sada ima 65 bodova i ubedljivo je prvi sa 12 više od Al Nasra, za koji nastupa Kristijano Ronaldo.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...