Gvardiola posle Liverupla: Bila je ovo dobra utakmica za gledaoce

U okviru 28. kola Premijer lige fudbaleri Liverpula i Mančester sitija remizirali su na Enfildu rezultatom 1:1. Džon Stouns je u 23. minutu doveo Siti do prednosti, dok je izjednačenje svom timu doneo Aleksis Mekalister u 50. minutu meča sa bele tačke.

Nakon utakmice menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola je rekao da ovo bio meč u kojem je publika mogla da uživa.

Počeli smo jako dobro, ali oni su neverovatan tim. Mi smo imali svoje trenutke, oni svoje. Način na koji igraju nije lak. Prihvatićemo ovaj poen. Bili smo u naletu u prvom poluvremenu, imali smo puno šansi. I nakon što smo skrivili penal počeli smo da patimo. Bila je ovo dobra utakmica za gledaoce. Znam koliko je teško na Enfildu. Teško je i na Etihadu, Livepul tamo nije pobedio osam godina. Dokazujemo se, i oni i mi smo neverovatno konkurentni. Više bih voleo pobedu, ali oni godinama dokazuju koliki kvalitet poseduju. Završilo se dobro za sve, jasan je Gvardiola.

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...