LA LIGA: Real Madrid savladao Seltu (VIDEO)

Fudbaleri Reala savladali su u Madridu ekipu Selte rezultatom 4:0 u okviru 28. kola La Lige.

Poveo je tim iz Madrida u 21. minutu meča kada se Vinisijus najbolje snašao posle odbijene lopte. Do sledećeg pogotka čekalo se sve do drugog dela drugog poluvremena, tačnije do 79. minuta, kada je golman Gvajta postigao autogol. Nekoliko minuta kasnije videli smo još jedan autogol, ovoga puta svoju mrežu je pogodio i Domingez. U četvrtom minutu nadoknade 19-godišnji Arda Guler postiže gol za konačnih 4:0.

Tim iz Madrida je ponovo na čelu La lige sa sedam bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca Đironu, dok je Selta 17. sa 24 boda.

U narednom kolu Real gostuje Osasuni, dok će Selta gostovati Sevilji.

Vildoza: Srećan sam što se vraćam u Beograd

Bivši igrač Crvene zvezde, Luka Vildoza trenutno nastupa za grlki Panatainaikos, ali ga samo lepa sećanja vezuju za crveno-beli...