Novom Pazaru nikako da krene, Voždovac prekinuo niz poraza

Fudbaleri domaćeg Novog Pazara i Voždovca odigrali su nerešeno 2:2, u meču 25. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo pogotkom Sejdube Sume u 13. minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Rodrigo Vilka devet minuta kasnije.

Novu prednost izabranicima Igora Matića doneo je Suma u 55. minutu iz jedanaesterca, da bi Nikola Savić u 94. minutu postavio konačan rezultat, čime je njegov tim prekinuo niz od pet uzastopnih poraza.

Nakon nekompletnog kola, Novi Pazar je sedmi na tabeli sa 35 bodova, dok je Voždovac deseti sa šest bodova manje. Ekipi “sa krova” je ovo prvi bod u drugom delu prvenstva.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Vojvodini u Novom Sadu, dok će Voždovac biti domaćin Čukaričkom.

BOMBA IZ ITALIJE: Antonio Konte ima novi klub!

Antonio Konte je u, još uvek aktuelnoj sezoni, bo bez angažmana, pošto se rastao sa totenhemom krajem prethodne sezone. Italijan...