MOGAO BI DA PROFITIRA I PARTIZAN: Crno-beli gostuju Barseloni, Zvezda na +16 protiv Makabija posle 20 minuta!

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet odigrali su odličan prvi deo utakmice protiv Makabija u 29. kolu Evrolige.

Nakon 20 minuta vode 47:31. Ponajviše zato što je u drugoj četvrtini proradio šut za tri.

Crveno-beli su na krilima raspoloženog Smarta i Jaga Dos Santosa. Imaju matematičke šanse za plasman u plej-in. Izraelci bi sebi mogli da zakomplikuju situaciju.

Partizan ukoliko savlada Barselonu večeras bi im se približio na trijumf zaostatka. Meč crno-belih u Kataloniji počinje od 20:30.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...