NBA LIGA: Boston već u plej-ofu, Bobi bez minuta, Klipersi sigurni

U noći između četvrtka i petka odigrano je šest mečeva.

Boston je obezbedio plasman u plej-of. Pobedili su Finiks 127:112, dok je Filadelfija poražena od Milvokija 114:105.

Seltiksi su od drugog poluvremena počeli da uvećavaju prednost. Na kraju je zadržali. Predvodio ih je Džejlen Braun sa 37 poena. Buker je na drugoj strani imao 23 koša.

Hjuston je i bez povređenog Alperena Šenguna lako pobedio Vašington 135:119.

Posle prve četvrtine. Samo su postojali Roketsi na terenu. Na kraju ubedljivo završili susret.

Džejlen Grin je imao 37 koševa. Boban Marjanović nije ulazio u igru. Vizardse su predvodili Pul sa 25 i Avdija sa košem manje.

LA Klipersi prekinuli su niz od dva poraza i slavili kao gosti protiv Čikaga 126:111.

Domaćini su vodili samo do polovine prve deonice. Potom gosti preuzeli kontrolu i trijumfovali.

Pol Džordž ubacio je 28 poena. Sa druge strane, De Rozan 21 koš.

Rezultati:

Portland – Njujork 93:105

Oklahoma – Dalas 126:119

Milvoki – Filadelfija 114:105

Srpkinja šampionka Evrope!

Srpska veslačica Jovana Arsić postala je šampionka Evrope u disciplini skif, nakon trijumfa na Evropskom prvenstvu u Segedinu. Naša...