BLIŽI SE ODLUČUJUĆI DUEL: Budućnost stotkom ispratila Čačane iz Morače

Košarkaši Budućnosti ostvarili su 18 trijumf u ABA ligi. Nakon Cedevite, danas su bili bolji od Borca 100:79 u 23. kolu i zadržali tri runde pre kraja ligaškog dela drugo mesto. Sve se čini da će o toj poziciji odlučivati direktan duel sa Partizanom koji upravo počinje meč protiv FMP-a.

Podgoričani su tokom prve četvrtine imali +6. Borac na kraju imao minus tri 23:20.

Tokom drugog perioda je Budućnost stigla do dvocifrene prenosti (34:23). Borac je na odmor otišao sa -7 (44:37)

Kamenjaš je imao 11 poena kod domaćina. Frenklin 15 i Segu sa 10 bili su najbolji kod Čačana nakon 20 minuta igre.

Na polovini treće deonice je bilo +5 za Budućnost. Ali su kasnije uspeli da se odvoje na +17 (67:50). Do kraja 3/4 imali i +22 (76:54). Četvrta četvrtina bila je odrađivanje posla za domaćina.

Najbolji u pobedničkom timu bio je Kamenjaš sa 17 poena. Tanasković i Ferel imali su po koš manje.

Kod Čačana, Frenklin je imao 24 koša uz 14 Birtsa.

Podgoričani do kraja, osim sa crno-belima imaju i duele protiv FMP-a i SC Derbija. Borac je do kraja domaćin Krki i Zadru, a gostuje Mornaru.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...