JOŠ JEDAN TRIJUMF TIMA IZ KRUŠEVCA: Napredak pobedio i Radnički iz Niša

Fudbaleri Napretka pobedili su Radnički iz Niša minimalnim rezultatom (1:0), u poslednjem meču 26. kola Superlige Srbije.

Utakmicu je obeležila sudijska odluka u 98. minutu, kada je timu iz Niša poništen dosuđeni penal posle intervencije iz VAR sobe. Jedini gol delo je Nebojše Bastajića u 47. minutu utakmice, a asistent je bio Andrija Majdevac. Imao je Radnički više od igre tokom celog meča, stvorio je lepe situacije i pre i posle ovog gola, ali ih nije iskoristio.

Napredak je nakon ove pobede zadržao deveto mesto na tabeli sa 35 bodova, dok je Radnički 14. sa 23 poena. U narednom kolu Napredak igra protiv Radničkog iz Kragujevca, dok će tim iz Niša ugostiti Mladost.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....