SERIJA A: Inter i Napoli podelili bodove (VIDEO)

Fudbaleri Intera i Napolija odigrali su nerešeno 1:1 u okviru 29. kola Serije A.

Inter je bio bolji u prvom poluvremenu, a najbolju šansu nije iskoristio Mateo Darmijan u 13. minutu meča, kada je golman Napolija uspeo da odbrani njegov udarac. Pred sam kraj prvog dela isti igarč uspeo je da donese prednost Interu u 43. minutu. Alesandro Bastoni je dobro proigrao Darmijana, koji je rutinski pogodio za prednost svog tima.

Napoli je sve propuštene prilike Intera kaznio u samom finišu, kada je nekadašnji igrač plavo-crnih Huan Žezus,postigao pogodak u 81. minutu meča. Nakon 29 odigranih kola Inter je prvi na tabeli Serije A i ima 14 bodova više od drugoplasiranog Milan, dok se napoli nalazina sedmom mestu.

U narednom kolu Inter na svom terenu dočekuje Empoli, dok Napuoliju u goste dolazi Atalanta.

BIVŠI DIREKTOR AO: Nakon svega što je Đoković prošao, odajmo mu poštovanje

Srpski teniser Novak Đoković godinu je počeo na Junajted kupu. Od tada je vukao povredu i stigao ipak do polufinala...