Anđušić pred Baskoniju: Negujemo dobru atmosferu

U okviru 30. kola Evrolige, košarkaši Partizana dočekuju ekipu Baskonije. Pred ovaj duel očekivanja je izneo Danilo Anđušić.

Očekuje nas jedna od najvažnijih utakmica sezone protiv ekipa koja igra specijalno u Evroligi igra dobru košarku. Ispred nas su, znamo koliko bi nam značila pobeda. Jako dobra ekipa sa kvalitetnim pojedincima. Hauvard igra sjajnu košarku i definitivno igrač na kojeg treba obratiti pažnju. Moramo da budemo fokusirani ako želimo da pobedimo, rekao je Anđušić.

Mnogo neizvesnih završnica nije prošlo dobro po Partizan..

– Ne demolariše nas. Trudimo se negujemo dobru atmosferu, protiv Barselonu smo odigrali dobru utakmicu osim poslednje četvrtine. Protiv FMP-a smo bili dobri svih 40 minuta, što je jako bitno. Trudimo se da sa pozitivnom dočekamo naredne utakmice, jer znamo da je svaka utakmica do kraja bitna za plej-of.

Bolonja kiksnula u borbi za Ligu šampiona, Salemakers neverovatnim golom spasao bod (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje remizirali su na svom terenu protiv Udinezea, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1. Tako je ovogodišnja senzacija...