DOBRO KRENULI: Orlići lako sa Gruzinima

Kadetska selekcija Srbije pobedila je Gruziju 2:0 na početku elitne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Naši igrači do 17 godina, sve su rešili u drugih 45 minuta.

Nisu briljirali u prvom poluvremenu. Taj deo meča se završio bez golova. Stojanović je dobio žuti karton u 38. minutu.

Naš tim je poveo početkom drugog poluvremena. Strelac je u 49. minutu bio Aleksa Vasilić koji nastupa za mlađe kategorije Crvene zvezde.

Na novi gol čekalo se do ulaska u poslednjih 10 minuta utakmice. Duplirali smo prednost od 82. minuta preko Vasilija Kostova. Time overili trijumf.

Našem timu preostaju dueli sa Danskom i Turskom. Pobednik grupe ide na završni turnir EP na Kipru.

Povoljno je što su pomenuta dva rivala u međusobnom duelu remizirali 0:0.

NBA LIGA: Dončić nosio Dalas, ispao prošlogodišnji vicešampion! (VIDEO)

Sinoć su se u NBA ligi odigrala dva plej-of susreta. Dalas je stigao nadomak polufinala zapada i meča protiv Oklahome....