EP SVE DALJE: Seniori će tek igrati, mladi Danci za dva minuta rutinirali Srbiju!

Osim kadeta, i omladinska selekcija Srbije danas je počela elitnu rundu kvalifikacija za EP igrača do 19 godina. Oni su poraženi od Danske 3:1 na turniru u Portugalu. Tako će im biti znatno teže da pored domaćina i još Grčke stignu do prvog mesta i plasmana na završni turnir.

Gubili smo od 20 minuta pogotkom Biskova. Pre toga je Jan Karlo Simić u 11-om zaradio već žuti karton.

Do poluvremena su Danci sačuvali minimalno vođstvo. U drugom poluvremenu je Srbija izjednačila. Đekić je strelac u 49. minutu za 1:1.

Srbija je mogla do potpunog preokreta. Ali, Aleksandar Stanković je pogodio prečku u 76. minutu.

Danska je to kaznila. U roku od dva minuta, dali su dva gola povevši 3:1. Srbiji, kao što je poznato predstoje još dueli sa Portugalom kao domaćinom i Grčkom. Pomenuta dva rivala igraju večeras od 19 sati.

Seniori Srbije će takođe igrati protiv Danske na EP i u Ligi nacija ali i naša kadetska selekcija.