EVROLIGA: Džons blokirao Albu, Baskonja nemoćna u Kaunasu!

Osim duela Partizana i Real Madrida, danas su odigrana ranije dva susreta 31. kola Evrolige.

Efes je preživeo Albu i slavio 85:84.

Tim iz Berlina imao je egal nakon prve četvrtine. Turski tim je poboljšao igru u drugoj deonici.

Ubacili su 30 poena i na poluvreme otišli sa +13 (53:40).

Treću četvrtinu je Alba dobila sa +15 i preokrenula potpuno. Od tada do kraja se vodio egal meč. Alba je bila blizu iznenađenja. U poslednjem napadu, Tajrik Džons je izblokirao Hermansona za trijumf.

U drugom susretu, Žalgiris je lako izašao na kraj sa Baskonjom 94:76

Litvanski tim je u prvom poluvremenu spustio Baskijce na 34 data koša. Ubacio im skoro 50.

To je bilo dovoljno da se do kraja održi ubedljivo vođstvo. Iako je drugo poluvreme bilo egal. U trijumfu ih je predvodio sa 20 poena Kinan Evans. Miler Mekintajer imao je 16 poena kod Baskonje uz 12 Marinkovića.

Standings provided by Sofascore

PROMENE U ZVEZDI: Glazer odlazi, vraća se Borjan i stiže još jedan golman iz Superlige!?

Fudbaleri Crvene zvezde večeras gostuju Vojvodini od 17:30 u drugom kolu plej-ofa. Sa njima će igrati finale kupa, dok će...