POLUVREME U ARENI: Velika borba Partizana sa Realom, gost serijom na +2 posle 20 minuta!

Košarkaši Partizana odigrali su odlično poluvreme meča 31. kola Evrolige u kom dočekuju Real Madrid.

Prva četvrtina bila je atipična sa malim brojem poena na obe strane. U drugoj su crno-beli vodili. Imali i +5.

Međutim, Real je do poluvremena napravio 10:3 i sada vodi 33:31 nakon 20 minuta igre. Ponajviše zahvaljujući poenima Gabrijela Deka. Naneli sa 10 i 9 poena Kaminskog predvode Partizan.

Devet koševa kod Reala ima Hezonja.

Bolonja kiksnula u borbi za Ligu šampiona, Salemakers neverovatnim golom spasao bod (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje remizirali su na svom terenu protiv Udinezea, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1. Tako je ovogodišnja senzacija...