RADUJU SE: Gruzini na korak od EP! (VIDEO)

Fudbaleri Gruzije plasirali su se u finale baraža kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Oni su sa 2:0 bili bolji od Luksemburga.

Gruzini su u prvom poluvremenu dominirali. Sa posedom lopte. I time da rival posle 40 minuta igre nije uputio ni šut. I tek tada su domaćini slomili otpor Luksemburžana.

Zivzivadze je u 41. minutu pogodio za 1:0.

Žerson Rodriges je izjednačio u 53. minutu, ali je on poništen. Posle im je zbog prigovora isključen Šano. Gruzini to koriste i dupliraju prednost.

Ponovo je strelac bio Zivzivadze u 64. minutu. Taj gol bio je dovoljan da se sačuva prednost. Čekaju sada pobednika drugog polufinala između Grčke i Kazahstana. Pobednik ovog turnira biće u grupi na EP sa Turskom, Portugalom i Češkom.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...