DRULOVIĆ I ORLIĆI PODBACILI: Luksemburg otkinuo bodove Srbiji!

Mlada selekcija Srbije do 21 godine nije uspela da pobedi Luksemburg u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Orlići se sa ovog gostovanja vraćaju uz remi 1:1. Tako su dodatno umanjili šanse za plasman koje su sada još manje.

Utakmica je imala uvertiru tako što je početak kasnio.

Luksemburžani od starta držali loptu i imali veći posed. Ali ekipa Ljubinka Drulovića došla je prva do vođstva. Fudbaler Verone Stefan Mitrović je strelac za 1:0 u 4. minutu. Iskoristio je grešku odbrane domaćina.

Do poluvremena je Srbija smanjila razliku u posedu. Od 4 šuta tri su išli u okvir a samo jedan završio iza leđa golmana nakon prvih 45. minuta igre.

U nastavku su domaćini izjednačili. Gonsalveš je poravnao u 51. minutu. Do kraja meča se ništa nije desilo.

Srbija je treća iza Ukrajine i Engleske. Pobednik grupe ide direktno uz tri najbolje drugoplasirane ekipe. Naš tim sledeći meč igra na svom terenu, protiv Severne Irske.

Standings provided by Sofascore

Vildosa pred Makabi: Idemo u Beograd da pobedimo

Košarkaš Panatinaikosa Luka Vildosa veruje u pobedu svog tima protiv Makabija u trećem meču četvrtfinala Evrolige. Rezultat je 1-1 u...