Zvezda u četvrtfinalu LEN kupa golom u samoj završnici!

Vaterpolisti Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale evropskog LEN kupa, pošto su u revanšu u Beogradu slavili sa 12-9 protiv BVSC-a i tako slavili za gol prednosti u ukupnom skoru, nakon poraza u Mađarskoj (13-11).

Pobeda je ostvarena u dramatičnoj završnici, a odlučujući gol postigao je Dušan Vasić na četiri sekunde do kraja.

Crveno-beli su već na početku poveli sa 2-0 i tako neutralisali zaostatak, ali nisu uspeli da održe takvu prednosti i sve do sredine treće četvrtine gosti iz Mađarske su uspevali da kontrolišu rezultat kakav im odgovara.

U trećoj četvrtini su ipak golom Radovića vaterpolisti Zvezde stigli do rezultata koji ih vodi dalje, ali je Đarfaš na 3 minuta i 42 sekunde do kraja pogodio za 10-9 i okrenuo situaciju. Ipak, na kraju je Dušan Vasić sa dva gola sve rešio i doneo veliko slavlje.

Protivnik u četvrtfinalu biće određen žrebom.

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...