EURO 2024: Preslikano kao protiv Bosanaca, Sudakov spakovao plasman Ukrajine na EP! (VIDEO)

Večeras su se od 20:45 odigrale preostale dve utakmice finala baraža za plasman na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Ranije je ekipa Gruzije posle penala eliminisala Grčku.

Ukrajina je sa 2:1 pobedila Island i plasirala se na šampionat Evrope.

Islanđani su prvi stigli do vođstva. Gudmundson je strelac za 1:0 u 30 minutu prvog dela. Ukrajinci su izjednačili, ali je pogodak Jaremčuka poništen zbog ofsajda.

Drugi gol Ukrajinaca je priznat, a na 1:1 poravnao je Viktor Cigankov u 54. minutu. Mihajlo Mudrik doneo je potpun preokret Ukrajini u 84 minutu kada ga je uposlio Sudakov drugom asistencijom na meču.

Tim rezultatom se završila utakmica. Ukrajina će na EP igrati u E grupi sa Belgijom, Slovačkom i Rumunijom.

UZ NESTVARAN DABL DABL JOKIĆA: Marej u drami odveo Denver na Minesotu! (VIDEO)

Košarkaši Denvera plasirali su se u polufinale zapadne konferencije NBA lige. Sinoć su u veoma napetoj utakmici pobedili LA Lejkerse...